ORANJESTAD — Platinum-gasten aan boord van Carnival Vista, die Aruba aandoet tijdens een cruise door het zuidelijke Caribisch gebied, krijgen tijdelijk minder loyaliteitsvoordelen. Voor de afvaart van 5 september 2026 schrapt Carnival Cruise Line voor deze groep onder meer prioriteit bij inschepen en ontschepen, vroege toegang tot de hut en voorrang bij bagagebezorging vanwege het grote aantal Platinum-gasten aan boord.
Carnival Vista vertrok vanuit Port Canaveral voor een achtdaagse cruise met stops op Aruba, Curaçao en Celebration Key. Ook bij de havens onderweg vervalt de voorrang bij ontscheping, waardoor Platinum-gasten op Aruba niet via de gebruikelijke versnelde procedure van boord gaan.
De Platinum-status zelf blijft behouden. Volgens Carnival gaat het uitsluitend om enkele voordelen die op deze afvaart niet kunnen worden aangeboden vanwege het grote aantal gasten met dezelfde status.
Voor Aruba kan dit vooral betekenen dat sommige passagiers meer tijd nodig hebben om van boord te komen. Dat is met name relevant voor reizigers die zelfstandig een tour of activiteit op het eiland hebben geboekt en daarom extra tijd moeten inplannen.