ORANJESTAD – Minister Croes is deze week op Curaçao waar hij zijn zaak bespreekt met advocate Marije Vaders. Dat hebben familieleden tegenover NoticiaCla.com bevestigd, terwijl ook de advocate had laten weten dat er deze week meer nieuws naar buiten zou komen. Ook bevestigde zij dat de persoonlijke facebook-pagina van de bewindsman afgelopen maandag is gehackt. Er werden berichten verspreid als zijnde berichten van Croes zelf die tegen zijn eigen partij waren gericht. De zus van Croes, eigenaresse van het radiostation Magic FM plaatste vanmorgen op haar facebook-pagina het volgende bericht: “No hater no faker, nothing will take away his smile, courage and love for his people...Biba Paul Croes! Danki pa kere den dje!” (Leve Paul Croes, dank dat u in hem gelooft.)
PAGINA VAN DE MINISTER GEHACKT
Maandag bevestigde de zus van Croes op haar facebook-pagina dat de pagina van haar broer was gehackt: “Fijne paasmaandag. Ik vraag uw aandacht voor het volgende: het account van dhr. Paul Croes is gehackt. Geen enkele post is van hem afkomstig. Dit is wat wij bedoelen met een verkiezingsjaar. Hoe langer jullie doorgaan... hoe meer hij groeit. Dank dat u in hem gelooft.”
DE ZAAK
De geruchten die vorige week de ronde deden als zou de advocate van Croes Marije Vaders zich hebben teruggetrokken van de zaak, zijn door de advocate zelf ontkend. “Dat is niet waar,” aldus Vaders. Ook ontkent zij het bericht dat advocaat Peppie Sulvaran bij de zaak betrokken is als advocaat. “Alleen ik,” zo antwoordde Vaders op de hieraan gerelateerde vraag. Zij heeft afgelopen weekeinde uitvoerig met Croes gesproken en gaat zich nu uitgebreid in de zaak verdiepen. Deze week gaat haar aandacht echter naar de zaak Maximus (Helmin Wiels) die aanstaande woensdag plaatsvindt op Curaçao en waarvoor de voor moord veroordeelde Kuwas, alias Monster, uit Nederland is gehaald. Voor wat de zaak Croes betreft is er, naast de update van de advocate, weinig nieuws. Wel doen berichten de ronde dat er mogelijk meer ministers betrokken zijn in deze zaak. Dit nieuwsportaal heeft dit echter niet bevestigd kunnen krijgen