Stichting Verstandelijke Gehandicapten Aruba heeft nieuwe directeur

Stichting Verstandelijke Gehandicapten Aruba heeft nieuwe directeur

Posted on 11/30/2016, 11:25 AM AST | Updated on 11/30/2016, 11:25 AM AST

ORANJESTAD – De Stichting Verstandelijke Gehandicapten Aruba (SVGA) heeft met de aanstelling van Els van Homelen een nieuwe directeur gekregen. Zij heeft het stokje overgenomen van Tuyo Werleman, die na jarenlang deze positie te hebben bekleed, van een welverdiend pensioen is gaan genieten.

Minister Paul Croes van Sociale Zaken heeft de benoeming van de nieuwe directeur bekend gemaakt, nadat de ministerraad haar voordracht door het bestuur van de stichting had goedgekeurd. “Met deze benoeming garanderen we de continuïteit van het belangrijke werk dat de stichting doet,” aldus de minister, die verder nog verzekerde dat zijn beleid erop is gericht om deze speciale groep mensen meer in te zetten op de arbeidsmarkt en in andere sectoren in Aruba.

Minister Croes had lovende woorden voor Tuyo Werleman die zich meer dan 30 jaar heeft ingezet voor de verstandelijk gehandicapten in Aruba. Hij wenste van Homelen veel succes in haar nieuwe functie en verzekerde haar van de grote betrokkenheid van hemzelf en zijn ministerie bij deze groep speciale mensen.