Polis Maritimo a rescata boto cu dos tripulante

Polis Maritimo a rescata boto cu dos tripulante

Posted on 11/25/2018, 9:06 PM AST | Updated on 11/25/2018, 9:06 PM AST

ORANJESTAD - Diadomingo pa 1:40pm a drenta un melding via Central di polis avisando cu na altura di Renaissance Island lo tin un boto cu problema cu motor. Pa mas o menos 2:15pm Polis Maritimo a bin encontra e boto A-2359 cu 2 persona a bordo. E boto mas su tripulantenan a wordo hiba na canto na surfside dilanti cas di Gobernador sano y salvo.