Werksituatie Centrale Bank onhoudbaar

Werksituatie Centrale Bank onhoudbaar

Posted on 9/20/2014, 1:11 PM AST | Updated on 9/20/2014, 1:12 PM AST

ORANJESTAD – De werksfeer bij de Centrale Bank begint voor de bankwerknemers onhoudbare vormen aan te nemen. NoticiaCla.com heeft vernomen dat er al jaren sprake is van een negatieve werkomgeving, maar dat de situatie erger wordt en dreigt te escaleren. “Het wordt onhoudbaar,” aldus de noodkreet van een grote groep medewerkers.

Het zit de medewerkers nog het meeste dwars dat er binnen de bancaire wereld geen vakbond actief is, zodat zij met hun grieven nergens terecht kunnen. De bankmedewerkers vinden dat ze daardoor niet de bescherming  krijgen waar ze recht op hebben. NoticiaCla.com vernam dat er sprake is van een ‘ongezond werkklimaat’ en dat de medewerkers met geen mogelijkheid onder de – wat zij noemen –tirannievan de leiding uitkomen.

Het is NoticiaCla.com niet gelukt om meer informatie te krijgen, nu bij dit gesloten instituut de cultuur van de angst heerst, waardoor medewerkers voor hun baan vrezen als ze uit de school klappen. NoticiaCla.com heeft wel begrepen dat er inmiddels sprake is van een chaotische situatie en dat de medewerkers niet veel langer bereid zijn op dezelfde voet door te gaan. Pogingen om de president van de Centrale Bank te spreken te krijgen zijn helaas niet gelukt. Tot vrijdagmiddag bleven de telefoontjes aan de president onbeantwoord.